1xbet

Akaryakıt – PeP

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

PeP Akaryakıt hesabına kart
nasıl eklenir?

İlk adım olarak hesaplar menüsünden “Akaryakıt” hesabını seç. Son adım olarak istediğin fiziksel PeP kartını hesabına bağla. Ardından işlem menüsünden “Kart ekle” seçeneğine tıkla.

1xbet

Kartını hesabına bağladıktan sonra yapman gereken şey çok basit. “Yakıt Karta Para Yükle”yi seçin, istediğin PeP hesabını ve kartını seçerek işlemi tamamla.

İşte bu kadar! Kullanım alışkanlıklarına göre sana özel tanımlayacağımız indirim oranları için her şey hazır. Tek yapman gereken sonraki işlemlerinde Akaryakıt hesabını kullanmaya başlamak.

1xbet

Tüm Opet İstasyonlarında geçerli Yakıt
Kart’ı nasıl kullanırsın?

Opet’deki dolum istasyonuna geldiğinde, akaryakıt görevlisine ödemeyi PeP Yakıt Kart ile yapacağını söylemelisin.
Burası önemli, eğer bu bilgiyi vermezsen işlem sonunda Yakıt Kart’ı kullanamazsın.

Kasaya gitmene bile gerek kalmadan akaryakıt görevlisi Yakıt Kart’ını alır ve okuyucudan geçirir. Bilgiyi verdikten sonra her şey çok kolay. Bakiye bilgisinin ardından istediğin miktardaki kullanım için her şey hazır hale gelir.

1xbet

Son adım olarak dolum işlemi başlatılır ve Yakıt Kart’ın ile ödeme işlemi tamamlanır. Böylece hem aracından çıkmadan ödeme yapmış olursun hem de yakıt alırken kazanmaya devam edersin.

Smart-Bottom Enterprises: Brought To You By the LetterPeP’in sunduğu avantajlar bu kadarla sınırlı değil. Hemen aramıza katıl.

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.