1xbet

Arkadaşını PeP Kart’la Tanıştır, İkinize de 20 TL Hediye Kazandırsın!

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Arkadaşını PeP Kart’la Tanıştır, İkinize de 20 TL Hediye Kazandırsın! 18 yaşından küçükler kampanyaya katılsalar dahi ödül kazanamazlar. – Arkadaşını davet et linki ile PeP üyesi yap, kartını teslim aldıktan sonraki ilk 30 gün içerisinde PeP Fiziksel Visa Kartı ile 250 TL harcama yapsın, her ikiniz de 20 TL kazanın. – Kampanyaya katılım için 18 yaş sınırı vardır.

1xbet

Kampanya Detayları

– Kampanya 01/04/2022 – 30/04/2022 tarihleri arasında geçerlidir.

– Kampanya kazanımları harcamaların tamamlanmasını takip eden 15 gün içerisinde PeP Ödül hesabınıza yüklenecektir. – PeP kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar. – Davet linki dışında PeP’e üye olan müşteriler kampanya kapsamı dışında olacaktır. – Bir PeP üyesi istediği kadar arkadaşını davet edebilir ancak kampanya kapsamında toplamda en fazla 3 arkadaşı için ödül kazanabilir. – Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanımları ya da adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımlarla suistimal edilmesi durumunda gerekli hukuki önlemler alınacaktır. – Kazandığın ödülü PeP Fiziksel ve Sanal kartınla yaptığın alışverişlerde kullanabilirsin. – Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez. – İptal/iade durumlarında hediye edilen tutar geri alınacaktır. – Kampanyanın geçerli olmadığı harcama kategorileri; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), e-cüzdan yüklemeleri, kontör ve puan alımları. – Kampanyadan ödül kazanımı kampanyaya katılan ilk 5000 PeP üyesi ile sınırlıdır. PeP üyesinin davet ettiği 3 arkadaşının 250 TL harcama yapmaları sonrasında toplamda en fazla 60 TL kazanabilir. – Kampanyaya hak kazanmak için, kişiye özel davet linki üzerinden arkadaşınızın kampanya tarihleri içerisinde ilk kez PeP üyesi olması ve PeP Fiziksel kart sahibi olması gerekmektedir
– PeP Davet Programına katılım, PeP Online Şube veya PeP Mobil uygulamasından kişiye özel link paylaşımı ile sağlanmaktadır. – Kampanya ilk kez PeP’e üye olup kart başvuru yapacak olan müşteriler için geçerlidir.

1xbet

01 Nisan 2022 – 30 Nisan 2022

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.