Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Ayrıca Geçerli bir E-posta Adresi Eklemelisiniz

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

DMCA

MODKIWI.COM’daki tüm içerik ya e-posta yoluyla MODKIWI.COM’ya gönderilir ya da İnternet’te çeşitli yerlerde hazır olarak bulunur ve kamuya açık olduğuna inanılır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil) ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası’na (Başlık 17, ABD Kodu) göre haklarımız dahilinde yayınlandığına inanılmaktadır.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi
MODKIWI.COM, 17 USC § 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ile uyumludur. Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında uygun önlemleri almak politikamızdır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Telif hakkıyla korunan materyaliniz modkiwi.com’da yayınlanmışsa veya herhangi bir arama motoru aracılığıyla telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar döndürülürse ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri ayrıntılandıran yazılı bir iletişim sağlamanız gerekir. Bu konuda hukuki yardım almak için öncelikle bir avukatla görüşmenizi öneririz. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ederseniz, zararlardan (masraflar ve avukat ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın.

Telif hakkı ihlali hak talebinize aşağıdaki unsurlar dahil edilmelidir:

Sizinle iletişim kurabilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan yere yemin etme cezasına tabi olduğuna dair bir beyan. İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin kanıtını sağlayın. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlamalı ve materyalin apkreis.com arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimi içermelisiniz. Şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi eklemelisiniz. İhlal edildiği iddia edilen münhasır bir hakkın sahibi adına hareket etmek üzere yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Lütfen ihlal bildirimini e-posta yoluyla contact[@]modkiwi.com adresine gönderin.

Lütfen bir e-posta yanıtı için bize bir veya iki gün izin verin. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta ile göndermenin, talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin gerektiği gibi yapılmaması nedeniyle gecikmeli yanıtla sonuçlanabileceğini unutmayın.

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.