Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

BeIN Sports Izle – Taraftarium24

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

TFF 1. Lig, Süper Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, Almanya Bundesliga, İspanya La Liga, UEFA Şampiyonlar Ligi, Fransa Ligue 1,UEFA Avrupa Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi gibi bir çok spor müsabakaları beIN Sports izle kanalında yayınlanmaktadır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

BeIN Sports izle

BİZE DESTEK OLMAK İSTİYORSANIZ YAPACAĞINIZ EN İYİ ŞEY BU YAYINI SOSYAL MEDYADA ARKADAŞLARINIZA PAYLAŞMAKTIR. Lig Tv’nin beIN Sports olarak değişmesiyle yayın hayatına başlamıştır. beIN Sports kanalı Digiturk platformunda 77. Kanaldır.

beIN Sports 4 ve beIN Sports 3

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

beIN Sports 2, 10 Eylül 2011 tarihinde Lig Tv 2 adıyla kurulmuş bir kanaldır. 79. Kanal olarak Digiturk platformunda yer almaktadır. Bunların dışında Lig Tv’de yayınlanan bazı programların tekrarları beIN Sports 2 kanalında yayınlanmaktadır. İngiltere Premier Ligi’nin bazı yayınları HD kanalında yayınlanmaktadır. 78. Kanal olarak Digiturk platformunda bulunmaktadır. Bu kanalda da Serie A, İngiltere Premier Lifi, La Liga, Basketbol Süper Ligi, Wimbledon Tenis Turnuvası, Euroleague ve ATP World Tour Master 1000, Campeonato Brasileiro Serie gibi karşılaşmalar yer almaktadır. beIN Sports maç izle HD kanalı ise 379. Kanaldadır. Süper Lig’in yanı sıra Serie A, İngiltere Premier Lifi, La Liga, Basketbol Süper Ligi, Wimbledon Tenis Turnuvası, Euroleague ve ATP World Tour Master 1000 gibi spor müsabakaları yayınlanmaktadır. beIN Sports 3 kanalı ise Lig Tv 3 kanalı adıyla kurulmuştur. Bu kanalı izlemek isteyenler Digiturk Plus veya Digiturk HD abonesi olmaları gerek. beIN Sports 2 kanalı HD olarak da 378. Kanalda yayınlanıyor.

beIN Sports 4 ve beIN Sports 5

Kanal müsabakalar başladığında yayına açılacak. beIN Sports HD yayını da bulunmaktadır. Eski formatındayken sadece maç olduğu zamanlar beIN Sports 3 kanalında yayın yapılırdı. 80. Kanal olarak Digiturk platformunda bulunmaktadır. Spor müsabakası olmadığında günlük veya haftalık müsabaka akışları gösterilir. Digiturk platformunda olan 391. Kanal için herhangi bir yayın akışı bulunmuyor. Bu kanalda Avrupa Ligi maçları ve UEFA Şampiyonlar Ligi maçları yayınlanması planlanıyor. Kanalın herhangi bir yayın akışı bulunmamaktadır. beIN Sports 4, 20 Ekim 2015 tarihinde Lig Tv 4 adıyla kurulmuştur. Bu HD yayın ise Digiturk platformunda 380. Kanalda yerini almaktadır. Digiturk platformunda 91. kanal olan beIN Sports 5 kanalı henüz 91. kanal olarak alınıyor.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.