1xbet

Bu Oyunu Oyun Yapan Unsurlar Bunlardır

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Bilgisayardan destek almadan oynamak bu oyunu gerçekten daha eğlenceli hale getirmektedir. Sizlere bu yazımızda oyunla ilgili biraz bilgi paylaşımı yapacağız. Ülkemizde ve dünyada bilardoya rakip olarak geliştirilen en önemli oyunlardan bir tanesidir. Snooker oyna gibi seçenekleri internette çok sık görseniz de bunu gerçek ortamlarda oynamak çok daha keyiflidir.

1xbet

Ancak bunu bulan Hindistanlılar değil, oradaki Britanyalı askerlerdir. Muhtemelen kamp yaptıkları yerlerde can sıkıntısını gidermek için bu oyunu keşfetmişlerdir. Hemen hemen 20 – 30 yıl içerisinde tüm dünyaya yayılan bu oyun giderek ün kazanmış ve dünya şampiyonaları dahi düzenlenmeye başlamıştır. Snooker oynamak için ise ülkemizde son derece elverişli salonlar bulunmaktadır. Öncelikli olarak oyun 19. Yüzyıl sonlarına doğru ilginç bir şekilde Hindistan’da ortaya çıkmıştır. Ancak önemli olan ondan sonra başlamaktadır.

Çünkü hem masası kaliteli hemde çok az bulunmaktadır. Sıra veya randevu ile gidilmekte ve oynamak için ona göre önceden haberleşmek gerekmektedir. Öncelikli olarak oynama ücreti normal bilardoya göre daha pahalıdır. Hem sıra beklemek hem ilgi olduğunu bilmek hemde diğer seçenekler. Bununla ilgili Snooker Nedir ve Snooker Kuralları yazımıza da bakabilirsiniz. Bu oyunu oyun yapan unsurlar bunlardır.

1xbet

Snooker Özellikleri

Ülkemizde ve dünyada bu kadar ilgi ile izlenen ve oynanan bir oyun olan Snooker ne demek, bazı özellikleri tarafından bilardodan hemen ayrışmaktadır. Bunlar:

– Toplamda 22 tane top bulunmaktadır. 1,8 x 3,6 m uzunluklarına sahiptir.
Snooker canlı olarak oynadığınızda topların ve deliklerin daha küçük olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Canlı snooker oynamak isterseniz; Bet365, SkyBet, 1xBet ve Süperbetin adreslerini kullanabilirsiniz. – Snooker masası bilardodan daha büyüktür.

Masasında oynamanız için kimi zaman ek bir ıstakaya daha ihtiyacınız bulunmaktadır. Snooker nedir sorusunun cevaplarını vererek en azından bir şekilde hayal etmenizi sağladık. Çünkü toplar masanın ortasında kaldığı zaman vuruş açınızı kaybedebilmektesiniz.

1xbet

Sizlerde kısa süre içerisinde bu oyunu oynamaya başlayarak arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle eğlenceli, hoş ve güzel zamanlar geçirme şansı elde edebilirsiniz. Ülkemizde giderek yaygın bir şekilde oynamaya başlanan oyun bundan birkaç sene önce çok nadir bulunsa da şuan hemen hemen her şehirde bulunabilmektedir. Snooker hakkında güncel haberleri almak isterseniz Snooker Twitter Hesabı takip edilebilir.

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.