1xbet

Chelsea’nin Eski Sahibi Roman Abramovich

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

O bir efsane – onu kesinlikle seviyoruz ve çabaları için çok minnettarım.” “Ukraynalılar ve şimdi bizim tarafımızdan büyük saygı görüyor – bizim için çok şey yaptı ve ona yeterince F teşekkür edemedik. Roman’ın bizi geri almada önemli bir rol oynadığını söyledi. Harding’in Çarşamba günü Pinner ile birlikte serbest bırakıldığı anlaşılıyor. İşin içinde olduğunu düşünmek oldukça olağanüstü – ve ona bakarak kim olduğunu bile söyleyemezdim.

1xbet

Eski Chelsea sahibi Abramovich, Rus destekli güçler tarafından tutulan beş İngiliz’in serbest bırakılmasının anahtarı: O bir efsane

Chelsea’nin eski sahibi Roman Abramovich, bu hafta beş İngiliz’in Rus destekli güçler tarafından esaretten kurtarılmasına yardım etmede kilit rol oynadı. The Sun’a verdiği bir röportajda John Harding, Abramovich’in kendisini Shaun Pinner’a tanıttığını, Harding’in Abramovich’in asistanıyla konuştuğunu ve Abramovich’in serbest bırakılmalarında Rusların “önemli bir rol” oynadığını söylediğini söyledi. “O bir ses adamıydı, gerçekten sevimli bir adamdı. Aiden Aslin, Dylan Healy ve Andrew Hill, Perşembe sabahı erken saatlerde Britanya’ya iniş yaparken, “Shaun onunla uzun süre futbol hakkında sohbet ediyordu ve ben de asistanıyla konuşuyordum” dedi. Beş kişiden biri, Abramovich’in onları Rusya’dan uçuşlarında karşıladığını söyledi.

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.