1xbet

Click Chronicles Idle Hero V1.2.2 APK Indir (Sınırsız Para) 2023

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

BibliOdysseyAnasayfa
Macera OyunlarıOyun
– Click Chronicles Idle Hero

1xbet

Click Chronicles Idle Hero v1.2.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Savaşçıların savaşı, karakterler etrafında her zamankinden daha çekici ve her karakterin benzersiz becerileri var. Click Chronicles Idle Hero, oyunculara nefes kesen gerilim, heyecan verici savaşlar sunar; yetenekli oynanışa sahip karakterler havaya

1xbet

1. Sınırsız Altın*
2. Sınırsız Kristal*
3. Sınırsız Elmas (dükkanda istediğiniz kadar harcayın)
*harcadığınızda asla azalmaz

Hepsi Click Chronicles Idle Hero’da göründü! Savaşçıların savaşı, karakterler etrafında her zamankinden daha çekici ve her karakterin benzersiz becerileri var. Bakalım bu oyun size nasıl duygular getirecek. Click Chronicles Idle Hero, oyunculara nefes kesen gerilim, heyecan verici savaşlar sunar; yetenekli oynanışa sahip karakterler havaya uçar ve savaşı hiç bu kadar sert yapmaz.

Ayrıca, fethetme yolculuğunda oyuncular için koşullar yaratmak için önemli zorluklar içeren kapılar da var. Seviyeler bir oyun veya olay devresi aracılığıyla bağlanır. Harika hediyeler alırsınız; bu büyük aşamalar, haritanın bir bölümünün sonudur. Bu yüzden dövüş yeteneğinizi en üst düzeye çıkarmak için seviyeyi tamamlamaya çalışın ve birçok çekici hediye kazanın.

1xbet

OYUNCULAR İÇİN GENİŞ HARİTADA KEŞFEDİN

Bir dizi bitişik seviye, tutarlı bağlantılarla birbirine bağlanan bir harita tarafından özel olarak seyahat edilir. Oyun haritası sınırlıdır, ancak etkinlik gerçekleştiğinde oyuncuların keşfetmeleri ve kendilerine meydan okumaları için genişletilecektir. Etkinlikler harita boyunca dağıtılır ve tek yapmanız gereken ilgili hediyeleri almak için onları geçmek.

Birbirinize karşı, sadece bir kazanan var, bu yüzden tüm çabalarınızı rakibi yenmek ve oyunun ustası olmak için odaklamanız gerekiyor.

YENİ DİRENÇ

Diğer dövüş oyunlarından farklı olarak, bu oyunun yeni bir dövüş şekli var; karakterler savaşacak. Her seviyede farklı rakipler olacak ve zorluk giderek artacak. Kolayca kazanmak için doğru stratejiye sahip olmanız, rakibinizi yenmeniz, savaş sürecini desteklemek için birçok eşya toplamanız ve karakterinizi yükseltmeniz gerekir.

KARAKTER ÇEŞİTLİLİĞİ

Oyuna ilk başladığınızda şampiyon seçimi çok önemlidir; hayatta kalmanıza katkıda bulunur; kazanıp kazanamayacağınız, seçtiğiniz şampiyona bağlıdır. Her şampiyonun benzersiz becerileri ve oynanışı vardır. Doğru strateji, dikkatli gözlem, akıllıca seçim, çeşitli sayıda karakter olması gerekir ve sizin için doğru şampiyonu seçmekte özgürsünüz.

ANA ÖZELLİKLER

Birçok heyecan verici etkinlik, partinizi oluşturun; diğer kahramanları öğrenip keşfedin ve çekici hediyelerle ödüllendirin
Dövüşmek, değiş tokuş yapmak, birbirlerine yardım etmek ve dünyayı keşfetmek için dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla değiş tokuş yapın ve bağlantı kurun
Basit arayüz, oynaması kolay, güzel grafik tasarım ve optimize edilmiş, harika bir oyun deneyimi sağlamanın iki ana anahtarıdır.
Çok sayıda karaktere sahip geniş harita, oyuncular çeşitli sahneleri ayrıntılı ve net bir şekilde keşfedebilir
Oyun size mümkün olan en gerçekçi deneyimi sunuyor ancak makine konfigürasyonu açısından çok fazla bir şey gerektirmiyor ve çok fazla bilgisayar trafiği almıyor.

Click Chronicles Idle Hero İndir

Artık indirmeye hazırsınız Click Chronicles Idle Hero ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

AI Photo Editor

JojoBet

Math Tricks Workout

CSR Racing 2

AT Player

SAKURA School Simulator

Yorumlar

Cevabı iptal et

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.