Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hepsiburada Seyahat’te PeP Visa Karta Özel 125 TL Hepsipapel !

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kullanılmayan Hepsipapeller bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir. Hepsipay Cüzdanım sayfasından da yükleme hareketlerini kontrol edebilirsin.

Hepsiburada Seyahat’te PeP Visa Karta Özel 125 TL Hepsipapel !

Kampanya Detayları

Kampanya 15 Ağustos 2022- 31 Ağustos 2022 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında www.hepsiburadaseyahat.com üzerinden PeP Visa Kartlar ile alınacak uçak biletlerinde www.hepsiburada.com internet sitesinde kullanılmak üzere 125 TL değerinde Hepsipapel hediye kazandırmaktadır.
Hepsiburada Seyahat kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Kampanyadan kazanacağın Hepsipapeller, Hepsiburada Seyahat üzerinden satın aldığın uçak biletin ile ilk uçuşunu gerçekleştirdikten sonraki ayın 10. gününe kadar Hepsiburada üyelik e-mail adresine ait Hepsipay cüzdan hesabına tanımlanır.
Kampanyaya konu olan uçak biletinin herhangi bir nedenle iptal ya da iadesi durumunda, Hepsipapel kazanılamayacaktır.
Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bir müşteri farklı PeP Visa kartlarıyla yapacağı bilet alımlarında da kampanyadan yalnızca 1 defa kazanım sağlayabilir. Yükleme yapıldığında Hepsiburada uygulaması içerisinde bildirim olarak ya da SMS ile bilgilendirme gönderilir.
Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan Hepsipapeller haber vermeden iptal edilebilir.
Her müşterimiz bu kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir.
Kampanyadan kazanılan Hepsipapeller yüklenildiği tarihten sonra 7 gün boyunca www.hepsiburada.com internet sitesinde kullanılabilir.
Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada Seyahat ve PeP Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir.
Bu kampanya, Hepsiburada Seyahat için aynı tarihlerde devam eden diğer Hepsipapel kampanyaları ile birleştirilebilir.
Hepsiburada Seyahat kampanyaları ile kazanılan Hepsipapellerin, Hepsiburada üzerindeki alışverişlerde kullanılmaları sonucunda oluşan ürün iptal/iade durumlarında tekrar Hepsipapel yüklemesi yapılmaz. Hepsiburada Seyahat ve PeP, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı Hepsipapelleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın
Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.