Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Instasquare Photo Editor V2.5.8.0 APK (Premium Kilitsiz) Indir

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Instasquare Photo Editor

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Instasquare Photo Editor v2.5.8.0 APK (Premium Kilitsiz) indir

Instasquare en üst düzey fotoğraf düzenleyici, neon veya damla kolaj yapıcı, eskiz, çeşitli filtreler ve daha fazlasıdır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Instagram meraklıları için hayati kaynaklardan biri – myspace ve facebook’un en büyük fotoğrafı artık Instasquare Photo Editor. Bu karakter, potansiyel uygulama modkiwi.com’da MOD APK (Pro Unlock) sürümü mevcuttur. Bu harika yazılımı yüklemek için İndir seçeneğine tıklayın.

İnsanların gereksinimlerini karşılamak için aşamalı olarak resim değiştirme programları doğdu. Aşağıdaki makaleden öğrenmek istiyorum. Bu özellikler tam olarak nedir?

Instasquare Photo Editor MOD APK

Bugün, fotoğraf çekmek ve resimleri değiştirmek kültürde çok iyi biliniyor. Özel ve yeni fonksiyonları ile kullanıcıları cezbeder. Günümüzde uygulamaların en çok kullanılanı Instasquare Photo Editor‘dır. Özellikle Instagram’da yayınlamak için – bu günlerde sosyal ağların en büyük resmi.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Instasquare Photo Editordaki bazı işlevler

1. Eskiz etkisi

Sanat dünyasının içindeyseniz veya sanat tutkunuz varsa, muhtemelen Sketch terimini anlıyorsunuzdur. Eskiz, eskiz yoluyla bir kopya biçimidir. Temel çizgilerin ana konuya paralel olması nedeniyle eskiz, resmin bir sanat eseri gibi görünmesini sağlar. Instasquare Photo Editor‘de, resimdeki ana öğeyle ilişkili bir kopya oluşturmak için bu sonucu kullanabilir.

Bu nedenle, elle üretmek için temel olarak el becerisine sahip olmanın stresine gerek yoktur. Instasquare Photo Editor‘de seçebileceğiniz ve işe uygulayabileceğiniz 15’in üzerinde Eskiz fırça darbesi vardır. Bu Eskiz sonucu tamamen makine tarafından yapıldığından emin olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca kişilerin resimden eskizlerine göre yer seçmelerine izin verilebilir. Günümüzde en iyi bilinen işlevlerden biri, birçok etkileyici kayan renge sahip neon filtredir.

Instasquare Photo Editor‘ün sağladığı kırpma özelliğini kullanarak, görselde herhangi bir bilgi bırakmadan fotoğrafları hızla yeniden boyutlandırabilirsiniz. gibi birçok varsayılan en boy oranı ve 2 resim yeniden boyutlandırma etkisi, örneğin “değiştirmesi kolay” ve “sosyal medya” vardır. Sadece amacınıza uygun bir beden seçmelisiniz.

2. Gelişmiş kesme cihazı

Fotoğrafları kullanırken ve değiştirirken, Instagram’da fotoğraf yayınlamanın yanı sıra, herkes fotoğrafının Instagram çerçevesine sığmayacak kadar büyük olduğu hatasını bilir. Uygulamaya veya belki de cihaza entegre edilmiş kaynaklarla keserek bunların üstesinden gelebilirsiniz. Ancak orantısal olarak kırpılırlar ve çoğu zaman görüntünün içindeki bazı ayrıntıları kaybederler. 5: 4, 3: 4, 4: 3,…

Konu dışı fotoğrafları farklı yaratıcı amaçlar için de birleştirerek yenilikçi olmak isteyebilirsiniz.

3. Birkaç resmi aynı karede birleştirin

Benzer fikirlere sahip çok fazla resim var, hepiniz beğendiniz ama resimlerin çoğunu yayınlamaktan hoşlanmıyor musunuz? Yani fotoğraf kolajı harika bir çözüm. Collage Maker işlevi, resimlerinizi mükemmelleştirmenize yardımcı olacak cihaz olabilir.

Popüler çerçeve alışkanlıkları, muhtemelen fotoğraflarınızı daha incelikli ve modaya uygun hale getirecektir. Resim yapıları da önemli bir faktör olacaktır.

4. Birçok ilginç yapı ve çıkartma ekleyin

Bir görüntüyü güzelleştirmenin çıkartma kadar kötü bir tarafı yoktur. Instasquare Photo Editor, kullanıcılara çeşitli temalara sahip bazı çıkartmalar sağlar ve sık sık yeni trendlerle güncellenir.

Android için Instasquare Fotoğraf yayıncısı MOD APK’sını indirin

Sadece ileri düzey kaynakların kilidini açmakla kalmaz, Instasquare Photo Editor MOD APK sürümüne ek olarak birçok çıkartma kodunun ve resim çerçevesinin kullanımını sağlayarak resimlerinizi çok daha benzersiz hale getirir. Instasquare Photo Editor çok iyi bir yazılım, kaçırmayın!

Instasquare Photo Editor İndir

Artık indirmeye hazırsınız Instasquare Photo Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanLyrebird Studio

Sticker Maker

PicShot Photo Editor

Instasquare Photo Editor

Photo Editor Picsa

Photo Collage Maker

Mirror Photo Editor

Art Filter Photo Editor

PicsApp Photo Editor

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Duplicate Contacts Fixer And Remover

6ix9ine Runner

Mother Simulator

Fantasy Life Online

Kuji Cam

Netboom

Yorumlar

Cevabı iptal et

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.