Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Jojobet Tombala Oyunları

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Jojobet Tombala Oyunları

15 Aralık 2021 admin Jojobet 0

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Jojobet giriş işlemini yapar, en üst bölüme bakar iseniz, burada peş peşe sıralanmış hizmet seçeneklerinden bir tanesinin de canlı tombala bölümü olduğunu göreceksiniz. Bu oyunların istediğiniz herhangi bir tanesini tercih edebilirsiniz. Bu bölümde farklı oyun seçeneklerine yer verilmiştir. Bu oyunlara baktığınızda, r – Ziyaret Ana Sayfa – canlı tombala çekiliş prensipleri dahilinde hareket edildiğini göreceksiniz. Giriş yaptığınızda karşınıza çıkarılan seçeneklerin canlı tombala, vip tombala, oto hızlı tombala, kılıç, alt üst ve slot olduğunu göreceksiniz. Eğlenceli, heyecanlı para kazanma şansını sunan oyun seçenekleri arasında, Jojobet tombala oyunları da yer almaktadır.

Şunu da belirtelim, satın almış olduğunuz ya da satın alacağınız tombala kartları, sadece başlayacak olan yani sıradaki canlı tombala çekilişlerinde kullanılmaktadır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Jojobet Canlı Tombala Nasıl Oynanır?

Kısaca Jojobet canlı tombala nasıl oynanır? Yapılan bu canlı tombala çekilişlerine, sadece ve sadece üye olan, hesap açan, para yatıran ve çekilişte kullanmak amacı ile tombala kartı satın alan şahıslar katılmaktadır. Canlı tombala çekilişleri yapılmaktadır. Sorusunu sizlere anlatalım. Önce sistemden biraz bahsedelim.

İstenmesi durumunda kullanıcılar, çıkan numaraların otomatik olarak kartlara işlenmesi seçeneğini de tercih edebilir. Sesli olarak okur. Kullanıcılar çıkan numaraları manuel olarak kartlara işaretler. Bir çekilişte kullanmak amacı ile istediğiniz sayıda tombala kartı satın alma şansına ya da hakkına sahip olacaksınız. Canlı çekiliş yapılır, görevli kurpiyer düşen topları alır, ekranlara gösterir. Sistemde amaç nedir? Çekilen toplar ile kartlar üzerinde bulunan rakamların tamamlanmasıdır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Oto hızlı tombala seçeneği tercih edilir ise, kart bedelleri 1 TL ile 300 TL aralığında değişebilmektedir. Peki bahse konu kartlar kaç paradan satılmaktadır? Örneğin canlı tombala çekilişinde en az 3, en fazla 500 TL değerinde kart satışının yapıldığı görülmektedir. Alt üst seçeneğinde de yine uygun limitlerin ve diğer seçeneklerde de, yine uygun küçük ya da yüksek limitlerin olduğu görülebilmektedir.

Özellik ile Jojobet tombala kayıp bonusu şeklinde bir promosyondan bahsedebilir miyiz? Kriter nedir? Kriter şu şekildedir. Bakıldığında, % 20 haftalık canlı casino kayıp promosyonu şeklinde bir tanımlama, bir promosyon türünün olduğu görülebilmektedir.

Jojobet Tombala Kayıp Bonusu

Peki Jojobet tombala oyunları tercih edildiğinde, bu oyunlar için hazırlanmış özel bir promosyon seçeneği var mıdır? Bu oyun grubu yani tombala oyun seçeneklerine dahil edilmiştir.

Hafta içerisinde en az 100 TL yatırırsanız, 100 Türk Lirasını hafta içinde kullanırsınız ve kaybedersiniz. Kaybetmeniz ile birlikte, Pazartesi günü canlı destek ile görüşüp, promosyonu talep eder ve kayıp üzerinden yapılan hesaplama ile % 20 oranında alırsınız.

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.