Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Knives Out V1.291.530053 APK Indir (Son) 2023

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– Knives Out

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bir takım oluşturun ve yüzlerce farklı savaşta onlara katılın. Silahları ustalıkla kullanın ve düşmanla yüzleşin.

Knives Out v1.291.530053 APK indir (Son) 2022

Knives Out, ölüm ve yaşam arasındaki yarışa benzer.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bitiş çizgisine yaklaşır yaklaşmaz başarılarınızın çalınmasına izin vermeyin; düşmanlarınız başarılarınızın peşinde olacak. Knives Out gerçekten geri döndü; bir dizi oyuncu, birçok acımasız savaşa katılabilmek için inanılmaz derecede heyecanlı. Düşman silah sesinden etkilenmeyin; sadece en iyi sonuçlarla yarışmayı yapın. Oyuncuların cesur savaşçılarla takım oluşturduğu ve çeşitli savaşlarda birlikte savaştığı yerlerde, takım arkadaşlarınızla en etkili saldırıları başlatma planını tartışın.

Tehlike sizi arenalarda her yerde bekliyor. Çok oyunculu modda doğrudan sizinle karşılaşacak yaklaşık 20 takım var. Hepsinin cesur bir savaşçı tavrını koruduğundan emin olarak 5 kişilik bir ekip oluşturun. Herkesin bu zorluğu geçtiğinden emin olun.

5 KİŞİYE KADAR ÜYE İLE BİR EKİP OLUŞTURUN

En cesur ruh hali ile zorlu savaşa girerken, Knives Out’taki savaşlarda takım arkadaşlarınıza katılacaksınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İlginç bir şekilde, her dövüş birçok farklı alanda gerçekleşecek. Tabii ki, oyuncu önceki mücadeleyi geçtikten sonra her savaşın ölçeği de tamamen değişir.

BİRÇOK BÜYÜK ARENADA RCE’YE KATILIN

Oyun, G – h.phillip.com.tr – herhangi bir oyuncunun kendisi için kazanmak istediği tek amaç olan birçok zorlu savaş sunuyor. Birçok etkili oyuncunun katılımıyla birçok savaş başladı, hepsi doğrudan katıldı ve karşınıza çıktı.

Kriz, silah sesleri her yerde, bu yüzden sakince tüm zorlukların üstesinden gelelim. Knives Out’ta yaptığınız gibi, koşun ve sıkı savaşın – nihai aksiyon-macera oyunu. Pek çok oyuncuyu kazanma hırsı ile oyuncunun hayatı çokça tehdit edilecektir. Silah kulağınızda çınlıyor ya da düşman silahı doğrudan size doğrultuyor, onları yenmenin bir yolunu düşünmelisiniz.

HER YERDE SİLAHLI ORTAMLARDA GÜVENLE HAYATTA KALIN

Her savaş tehlikelerle doludur ve düşmanlar her yerdedir.

DÜŞMANLARINA DEVAM ET VE SAVAŞLARDA HAYATINI KAZAN

Bu oyunda sayısız düşman hayatınıza hükmetmek ve yok etmek için planlar yapıyor. Silahları olsa bile düşmanla çarpışmaktan veya doğrudan yüzleşmekten çekinmeyin. Zafer sadece güçlüler içindir. Zaferlerini tehdit edersen seni vurmaktan çekinmezler. Bu nedenle, birçok büyük savaş alanında yüzlerce farklı düşmana karşı ayağa kalkıp savaşacak cesarete de sahip olmalısınız. Yaşam ve zafer yalnızca birdir ve yalnızca güçlü olanlar yukarıdakileri hak eder.

Size uygun olanı seçebilmeniz için farklı boyutlarda çok çeşitli şişeler sunuyoruz.

BİRÇOK SAVAGE SAVAŞINDAKİ BİRÇOK HAVALI OYUN MODU

Knives Out, oyuncuların bu savaşlarda her şeyden zevk almalarını sağlamak için birçok heyecan verici savaş getiriyor. Bu oyunda birçok oyun modu oluşturulmuştur ve her modda başka küçük savaşlar da içerecektir. Snip Battle’ı seçebilir veya takım arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz, hepsi çok eğlencelidir.

Ayrıca, saldırganın kim olduğunu ve en iyi savunmanın ne zaman olduğunu görmek için her eylemi tartışmanız gerekir. Düşmanın silah seslerinin başarınızı tehdit etmesine izin vermeyin. Eşsiz bir zafer için gereksiz düşman düzenlemelerini atlayarak her eylemi mükemmel bir şekilde birleştirin.

EN İYİ SONUÇLAR İÇİN TAKIM arkadaşlarınızla STRATEJİ TARTIŞIN

Çok oyunculu bir mod seçerseniz veya takım arkadaşlarınızla savaşırsanız, herkes için iyi bir strateji oluşturmanız gerekir.

Her savaşta, büyük arenaya adım attığınızda seyircilerin çınlayan çığlıklarına hayran kalacaksınız. Oyunun grafikleri o kadar gerçekçi olmalı ki, o ses getiren savaşların içinde olduğunuzu hayal edebilirsiniz. Kazanırsanız veya güzel saldırılar başlatırsanız, sizi neşelendirmek için daha fazla seyirci çekebilirsiniz.

İZLEYİCİLERİN ÇAĞRILARINDA BİRÇOK UZAYI AŞIN

Knives Out’taki dövüşlerin çoğu büyük ölçekte oynanır; çok farklı mekanlarda tutulurlar.

Tüm modlar heyecan verici ve eşit derecede heyecan verici. Snip Battle gibi birçok oyun modu, tek başına veya arkadaşlarla rekabet edebilir. Düşmanlarınız sayısız; sizin ve ekibinizin kazanması ve can alması için düşmanı yenmenin tek yolu var. Yarış heyecan verici, ama aynı zamanda her yerde düşmanları öngörülemeyen tehlikeler getiriyor. Düşman silah sesleriyle dikkatinizi dağıtmayın, her yerde ne kadar tehlikeli olursa olsun savaşı kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

ANA ÖZELLİKLER

Savaşa başlamak için en fazla 5 oyuncudan oluşan bir ekip oluşturmalısınız; bir savaşta yaklaşık 20 takım olacaktır.

Knives Out İndir

Artık indirmeye hazırsınız Knives Out ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanNetEase Games

RULES OF SURVIVAL

Creative Destruction

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

1Tap Cleaner Pro

2600.emu

Motion Ninja

Numerology

Merge Gardens

Death Dungeon

Yorumlar

Cevabı iptal et

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.