Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

My Town: Fire Station Rescue V7.00.04 APK Indir (Tam Oyun) 2023

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– My Town: Fire Station Rescue

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

My Town: Fire station Rescue v7.00.04 APK indir (Tam Oyun) 2022

Burada cesur bir itfaiyeci veya hevesli bir sağlık görevlisi olarak oynayabilirsiniz. Her oyuncunun seçimine bağlı olarak, deneyimlemek istediğiniz bir rolü seçmenize ve size verilen tüm görevleri en iyi şekilde gerçekleştirmenize izin verilir. Ayrıc

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Her oyuncunun seçimine bağlı olarak, deneyimlemek istediğiniz bir rolü seçmenize ve size verilen tüm görevleri en iyi şekilde gerçekleştirmenize izin verilir. Burada cesur bir itfaiyeci veya hevesli bir sağlık görevlisi olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca, karmaşık durumları zengin ve çeşitli bir şekilde ele alma konusunda çok fazla deneyim kazanacaksınız.

Böylece deneyiminizi heyecan verici ve ilgi çekici tutmaya devam edebilirsiniz. Bu modda, beklenmedik bir şeyle meşgul olduğunuzda oyundan çıkabilir veya her maçtan çıkış yapabilirsiniz.

OYUNU KAYDEDEBİLİR VE TAMAMLANMADAN MACERAYA DEVAM EDEBİLİR

My Town’a gelen oyuncular, oyun kaydetme modunun keyfini rahatça çıkarabilirler. Oyuna tekrar girdikten sonra tüm adımlarınız tamamen korunur, hiçbir işlem kaybolmaz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Şehirde genellikle acil durum yangınları olur ve itfaiyenin bu korkunç yangınları söndürmek için gelmesi gerekir.

YANGINLA MÜCADELE GEREKEN YANGIN YERLERİNİ KEŞFEDİN

My Town size gerçekleştirmeniz gereken birçok acil ve tehlikeli durum getirecek. Görev sırasında şehirde birçok farklı yer keşfedeceksiniz.

İTFAİYE İSTASYONUNDA DENEYEBİLECEK BİRÇOK ODA BULUNMAKTADIR.

İtfaiye istasyonlarında genellikle cesur bir itfaiyeci olmadan önce bilmeniz gereken yaklaşık dokuz farklı yer vardır. İtfaiye istasyonu, bir görev kontrol odası, bir tuvalet, bir mutfak ve en hızlı yangınla mücadele için diğer birçok odayı içerir. Sadece sireni dinle. Ne yapıyor olursanız olun, tüm görevlerinizi tamamlamak ve bu şehre huzuru getirmek için de hazırlanmanız gerekiyor.

Çocuğunuz çekici ve canlı seviyeleri yaşarken sevecek ve eğlenecek. Bu oyun sadece 4 ila 12 yaş arası için yaratılmıştır. Üstelik tutkuluysanız ve katılmayı denemek istiyorsanız, çocuklarınızla oynayabilirsiniz.

BU ÇOCUKLAR İÇİN BİR OYUN.

My Town, çocuklara heyecan verici bilgiler sağlayan ve bu hayatı daha iyi anlamalarına yardımcı olan eğlenceli bir oyundur.

Nasıl bir insan olduklarını, dışarıdan gösterdikleri hareketlerden hissedeceksiniz. Oradan, kişiliklerini ve tercihlerini daha iyi anlayacaksınız. Herkesin kendine özgü durumu olacaktır.

BİR İtfaiyecinin HAYATI HAKKINDA ÖĞRENİN

My Town’a geldiğinizde itfaiyecilerin hayatı ve durumu hakkında bilgi almalısınız. Daha eğlenceli ve daha yakın ilişkiler kurmak için birlikte sohbet edelim ve takım arkadaşlarınızı tanıyalım. Bununla birlikte, çoğu nazik insanlardır ve her zaman güçlü bir irade ve ruha sahiptirler, sürekli olarak şehrinizin daha barışçıl hale gelmesine yardımcı olmak için iyi bir iş çıkarırlar.

Anne ve babanız hatırlıyorsa, çocuğunuzu rahatça ziyaret etmek için itfaiyeye gidebilirsiniz. Eğlenceli bir atmosfer yaratmak için onları en çekici masa tenisi oyununa davet edebilirsiniz. Herkesin sevgisini kabul edin ve bu kasabadaki herkesin gözünde harika bir itfaiyeci olun.

AİLENİZ SİZİ İTFAİYE İSTASYONUNDA ZİYARET EDEBİLİR.

Asil bir misyon taşıyorsun ve ailenden uzak durmak zorundasın.

Ancak o zaman işi etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

HER GÜN EGZERSİZ YAPMAYI UNUTMAYIN.

My Town’a gelirken, sağlığınızı korumak ve sağlıklı olmak istediğinizde, gücü ve dayanıklılığı en iyi şekilde artırmak için her gün egzersiz yapmalısınız.

Bazı özellikler:

Bitmemişken oyuna katılmaya devam edebilir. Pek çok sevimli karakterle güzel grafiklerin keyfini çıkarın. Kurtarıcıların yaşamları hakkında bilgi edinin. Bu, 12 yaşından küçük çocuklar için bir oyundur. Sağlıklı olmak ve görevlerinizi tamamlamak için sporda çok çalışın.

My Town: Fire Station Rescue İndir

Artık indirmeye hazırsınız My Town: Fire station Rescue ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMy Town Games Ltd

My City : High School

My City : Wildlife Camping

My City : College Dorm Friends

My Town Wedding

My City Animal Shelter

My Town Home

My City Mansion

My City : Ski Resort

My Town World

My City My Friend’s House

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Facetune2

Ghosts Of War

Fantasy Raid

Photo Lab PRO

Wallet

Stories

Yorumlar

Cevabı iptal et

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.