1xbet

Örneğin, üç Geçişten Sonra Puanlama

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

1xbet

“Ona antrenman bile yapmadığını ve partileri ve kadınları gerçekten sevdiğini, bu yüzden onu Milan’a almanın hata olacağını söyledim. Çok eğlenceliydi.” Capello ayrıca Trento’daki Festival dello Sport’ta şunları söyledi: “Benim için futbolda güzellik nedir? Kişilikleri vardı ve bunu halka aktardılar, etki yaratmayı başardılar.” “Güzelliği somutlaştıran iki oyuncu: Paolo Maldini ve Franco Baresi, çünkü zorlukları kolay şeylere dönüştürdüler. Ertesi gün gazete manşetlerini gördüm: ‘Ronaldo Milano’da’. Güzellik aynı zamanda elinizdeki oyunculara göre sonuç almaktır.

Eski Real Madrid teknik direktörü Capello: Berlusconi’ye Ronaldo’yu imzalamamasını söyledim – sonra ‘Ronaldo Milan’a’ manşetlerini gördüm

Eski Real Madrid teknik direktörü Fabio Capello, Ronaldo Nazario’nun yükünü boşaltmasının, 2006/07 LaLiga şampiyonluk zaferi için muhteşem geri dönüşlerini ateşlediğini söyledi. On maçın son bölümünde Barcelona’dan dokuz puan kazandık ve bugün hala bununla gurur duyuyorum. Örneğin, üç geçişten sonra puanlama. Silvio Berlusconi’nin beni arayıp Ronaldo’nun nasıl olduğunu sorduğunu hatırlıyorum. Capello, “Ronaldo’yu kovma ve (Antonio) Cassano’yu imzalama kararı, takımda kazanma ruhunun oluşmasına yardımcı oldu. Güzellik aynı zamanda örneğin Messi gibi futbolcuların ani dehasıdır. Ronaldo’nun Ocak ayında AC Milan’a gitmesine izin verildi.

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.