1xbet

PeP Visa Kart ile GittiGidiyor’da, Anında 50 TL İndirim!

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

1xbet

Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir. – Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz. – Katılımcı ayrıca, kredi kartı saklama işleminin GittiGidiyor tarafından gerçekleşmediğini, kart bilgilerinin uluslararası ödeme kuruluşları tarafından tanınan veri güvenliği sertifikası PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress alt yapısı ile saklandığını kabul eder. – Katılımcı, GittiGidiyor’un aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Kampanya gittigidiyor.com web ve mobil web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir. – Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için)”, “Cep Telefonu & Aksesuar (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için)”, “Ses ve Görüntü Sistemleri (Televizyon kategorisinde yer alan ürünler için)” ve “Otomobil ve Motosiklet (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)”dir. – İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. – Bu kampanya GittiGidiyor banka puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez. – Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

PeP Visa Kart ile GittiGidiyor’da, Anında 50 TL İndirim! – İndirimden yararlanabilmek için GittiGidiyor mobil uygulamasının güncel sürümü telefonunuzda yüklü olmalıdır. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. – Kullanıcı, 1 – 31 Ağustos 2021 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte ve daha sonra herhangi bir zamanda alışveriş ile ilgili iptal talebinde bulunması halinde Visa kartı bilgilerini kaydetmiş olsa bile indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. – GittiGidiyor ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. – Kazananlar Kulübü GittiGidiyor’un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır. – PeP Visa ön ödemeli kart sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya öncesinde ve/veya kampanya döneminde PeP Visa ön ödemeli kartlarıyla alışveriş yapmış olmaları ve GittiGidiyor’a kaydetmiş olmaları gerekmektedir. – Son bir yıl içerisinde 5 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 5 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 1000 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilirsiniz.

Kampanya Detayları

– 1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında PeP Visa Kart’ınızı GittiGidiyor’a kaydettikten sonra, kayıtlı kartınızla mobil uygulamadan yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişinde anında 50 TL indirim kazanabilirsiniz. – Kampanya kapsamında indirim üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez. – GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak kontrol edebilirsiniz. – Katılımcı, PeP Visa Kart bilgilerini kayıt ettikten sonra PeP Visa Kart’ı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimini görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır. Kampanya sadece GittiGidiyor’un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. – Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır. – Kampanyadan sadece PeP Visa Kart’ını GittiGidiyor’a kaydeden ve Kazananlar Kulübü’nde olup mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilecektir. – Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir. – Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. – Kampanyaya Kargosuz/Online kategorisindeki ürünler dahil değildir.

1xbet
Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.