1xbet

Restoran , Fast Food ve Yemek Harcamalarının %20’si PeP’ten Hediye!

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

– Kazandığın ödülü PeP Visa Fiziksel, PeP Troy Fiziksel ve PeP Sanal Kart ile yapacağın alışverişlerde kullanabilirsin. – Kampanya müşteri bazındadır.
– PeP Visa Fiziksel Kart ve PeP Visa Sanal Kart ile yapılacak alışverişler kampanya kapsamındadır. – Kampanyadan kazanılan hediye tutarları, harcamayı takip eden 72 saat içerisinde PeP Ödül cüzdanına yüklenecektir.

1xbet

Restoran , Fast Food ve Yemek Harcamalarının %20’si PeP’ten Hediye! İçkili Yerler (Alkollü İçkiler)-Barlar, Tavernalar, Gece Kulüpleri, Kokteyl Salonları ve Diskoteklerde yapılan harcamalar geçerli değildir.

Kampanya Detayları

– Kampanya 1 Ekim – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. – Kampanya boyunca belirtilen sektörlerde yapılan harcamanın %20’si iade edilecektir. – Yüklenen hediye tutarı harcama süresi 1 (bir) yıldır. – Bir müşteri bir takvim ayında kampanyadan en fazla 20TL, toplam 60TL ödül kazanabilir. – Kampanya sadece restoran, fast food ve yemek alımlarında geçerlidir. – Kampanyada geçerli olan MCC Kodları; – Fırınlar (5462)
– Fast Food Restoranları (5814)
– Yemek Yerleri ve Restoranlar (5812)

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.