1xbet

Rexbet Belge Istiyor Mu?

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Rexbet, hiçbir kullanıcısından üyelik aşamasında belge talebinde bulunmuyor. Eğer Rexbet sitesinde işlem yapmaya devam etmek istiyorsanız, bu zorunludur. Zaten belge talebi prosedürüne kullanıcıların çoğu sıcak bakmıyor. Rexbet sadece gerek gördüğü durumlarda kullanıcılardan belge isteyebilir. Rexbet hakkında en çok merak edilen sorulardan biri olan Rexbet Belge İstiyor mu sorusuna detaylı bir şekilde yanıt verelim. Rexbet finans ve güvenlik birimi, şüphelendikleri işlemlerde, bonusların kural dışı kullanımının tespitinde veya benzeri olağanüstü durumlarda sizden bir defaya mahsus bazı belgeler talep edebilir. İstisna durumlarda sizden belge talep edilse bile, buna karşılık vermeli ve talebi cevaplamalısınız. Rexbet Belge İstiyor mu sorusunun yanıtını merak edenler rahat olabilirler. Bu belgeler, onay işleminin ardından kalıcı olarak imha edilir ve üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz. Aslında belge talep edilse bile bu belgeler şifreli sunuculardan transfer ediliyor ve hiç bir sakıncası yoktur. Bu tamamen kullanıcıların sitedeki hesaplarının güvenliğini sağlamak adına uygulanan bir adımdır. Site içinde işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yapmaya devam edebilirsiniz.

1xbet

Rexbet Hangi Belgeleri İstiyor?

Yukarıda açıkladığımız Rexbet Belge İstiyor mu sorusu, içinizi rahatlattı ise, şimdi gelelim hangi belgelerin istendiği konusuna. Rexbet, zaruri durumlarda sizden aşağıdaki belgelerden bir veya bir kaçını talep edebilir:

– Kimlik belgesi fotokopisi veya pasaport fotokopisi
– Adınıza kayıtlı bir fatura ( elektrik, doğalgaz, su, telefon vb.)
– Banka hesap cüzdanı özeti
– Kredi kartınızı kullandıysanız, kredi kartınızın ön ve arka yüzünün fotokopisi
– Selfie resmi

1xbet

Bu belgelerin sadece sizin adınıza olması, ıslak imzalı ve resmi belgeler olması önemlidir. Belgelerin onayı, sizin için çok önemlidir. Aksi durumda belgeler kabul görmez ve sizden bu belgeleri yeniden göndermeniz istenebilir. Rexbet Belge İstiyor mu sorusunun cevabı olarak geçen bu belgelerde, kesinlikle oynama, düzeltme veya yıpranma olmaması gerekir. Başkalarının sizin adınıza hesabınızdan para çekmesi önlenir, kullanıcı hesabınız güvence altına alınır ve bir defalık yapılan bu onay işlemi sonunda, site içinde sınırsız erişim hakkınız olur. Çekim talepleriniz daha erken ödenir ve öncelikli üye olursunuz.

Rexbet hangi belgeleri ister?

1xbet

Rexbet sizden belge olarak ; kimlik, ehliyet ya da pasaportunuzun bir resmi. İkinci olarak ise kayıt olurken verdiğiniz ikametgah adresinize, adınıza gönderilmiş herhangi bir faturayı sizden isteyebilmektedir.

Rexbet hesap onaylama ne kadar sürüyor?

[email protected] adresine sizden talep edilen bilgileri gönderdiğinizde, en erken 2-3 saat içerisinde ; en geç 24 saat içerisinde Rexbet hesap onaylama işlemi tamamlanır. Bununla ilgili e-posta adresinize bilgi gönderilir.

Rexbet belge gönderme adresi nedir?

Rexbet sizden hesap onayı için belge istediğinde, bu belgeleri kendi e-mail adresinizden [email protected] adresine göndermeniz gerekir.

Rexbet belge gönderme güvenli mi?

Evet. Rexbet bahis sitesine göndereceğiniz belgeler tüm aşamalarda güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Hesap onaylama işleminin ardından da bu belgeler imha edilir. Belgelerin 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılması söz konusu değildir.

Bu kısa makaleyi sevdiyseniz ve k – tr.foursquare.com – assure hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız kendi web sitemizi ziyaret edin.

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.