Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Richman 4 Fun V6.0 APK (Sınırsız Para Birimi) Indir

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Anasayfa
BulmacaOyun
– Richman 4 Fun

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Richman 4 fun v6.0 APK (Sınırsız Para Birimi) indir

Richman 4 funMOD APK hakkındaHepimizin aslında derinleşme arzuları var, uygun mu? Büyüleyici eğlenceli çevrimiçi oyun – Richman 4 fun MOD APK ile isteklerinizi gerçekleştirin. Başlık şovlarında olduğu gibi, oyuncular teşviklerle eğlenceli aktiviteler

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Richman 4 funMOD APK hakkında

Hepimizin aslında derinleşme arzuları var, uygun mu? Ancak, ciddi bir şekilde para kazanmak istiyorsanız, oyun tamamen gayrimenkul, hisse senedi gibi finansal yatırım türlerini sağlar. Büyüleyici eğlenceli çevrimiçi oyun – Richman 4 fun MOD APK ile isteklerinizi gerçekleştirin. En zengin birey olma yarışına başlamak için şimdi katılın. Çok sayıda kişiyle tanışın, nasıl para kazanılacağını daha birçok şey için onlarla konuşun. Başlık şovlarında olduğu gibi, oyuncular teşviklerle eğlenceli aktivitelere katılarak zengin olacaklar. Genellikle sadece para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda eğlence ile doludur. Oyunlarla ilgili bilgilerin daha sağlıklı olduğu garanti edilir, bu nedenle 3 veya daha fazla yüzyıldan itibaren tüm yüzyıllar için uygundur.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

1 puanınız olması durumunda, 1 hücresel hareket etmeyi bekleyebilirsiniz ve 6 şey 6 hücreye kadar hareket edecektir. Her karonun yanında yeni bir eğlence şehri var. İlk önce hangi şehre varacaksınız? Bu oyunlara katılmak için insanların zarları rastgele atması gerekiyor, zarların üzerindeki sayılar sizin zıplamalarınızı temsil edecek. Mutlu olursanız, herhangi bir oyuna katılmadan da gizli bir ödül kazanmayı bekleyebilirsiniz.

Uluslararası olarak çok sayıda kasaba ve şehri keşfedin

Genel oyuna girdiğinizde, oyuncular Richman 4’ün ana ekran yazılımını hücrelere bölünmüş yollarla eğlenceli görecekler.

God Shooting’e gelince, oyuncu sunulan kağıttan 3 cihaz figürü seçer ve çeviricinin mutlu sayıları boşaltmasını dört gözle bekler. Coin Catching’de para dolduran cihazlar bulabilirsiniz, insanlar şanslı jetonlarına düşer. Sonunda Saklanan Tavşan, şanslı tavşanınızı ödül için önceden tahmin edilemeyecek şekilde saklarsınız.

İlginç mini oyunlara katılın

Richman 4 fun Coin Catching, God Shooting, Hiding Rabbit olmak üzere 3 ana oyun düzenliyor. Bu cihaz, parayı iten bir kaydırağa sahip olabilir ve yalnızca şanslı kişi bir sürü nakit toplayabilir. Tüm sayıları vurmak, büyük teşviklere sahip büyük ikramiyedir.

Ancak strese girmeyin, bu doğası gereği eğlenceli bir oyun olabilir, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın. ve şehirler. Veya paylaşımlara para harcayın, bu video oyunu daha fazla oyuncu çevikliği gerektirir. Borsayı incelemek ve (Şirket Web Sitesi https://diyot.net/n-tipi-ve-p-tipi-yari-iletkenler/) satın alabileceğiniz kodu seçmek, büyük karlar sağlayıp sağlamadığını söylemek zor. Arazi satın almak ve kiralık evler inşa etmek gibi, hızla zengin oluyorsunuz, diğer büyük şehirlere gitmek için paraya sahip oluyorsunuz.

Varlıkları artırın

Doğrudan para kazanmak için oyunların yanı sıra, Richman 4‘ün oyuncuları katılmaya teşvik ettiği çok sayıda başka para kazanma görevi vardır.

Richman 4 Fun İndir

Artık indirmeye hazırsınız Richman 4 fun ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

War After

Harvest Town

Dreamdale

Editörün Seçimi

Knighthood

Defense Zombie World

Giant Rush

Spotify

Pirates Outlaws

WEBTOON

Yorumlar

Cevabı iptal et

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.