Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Rocket Star: Idle Tycoon Game V1.53.0 APK (Sınırsız Para) Indir

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Ultras Imazighen - Bonus ( Sawt Ljomhor )Anasayfa
OyunSimülasyon
– Rocket Star: Idle Tycoon Game

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Rocket Star: Idle Tycoon Game v1.53.0 APK (Sınırsız Para) indir

Rocket Star: Idle Tycoon Game, çekici ve ilgi çekici bir iş simülasyon oyunudur. Oyuncular patronlara dönüşecek ve iş için kar elde etmek için her şeyi yönetme hakkına sahip olacak.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Gizemleri ve işçiliği seviyorsan, o zaman bu oyunu kendine iyi bir tavsiye olarak sakla. Simülasyon oyun türleri genellikle, endişelenmeye eğilimli ve eğlenceli zorluk çeken çok sayıda genç üreten aksiyon ve savaş oyunlarını hedefler. Bu nedenle, giderek daha fazla sayıda çevrimiçi oyun geliştiricisi, yenilikçi ve tasarım oyunları üretiyor. Bunlar, genç yetişkinler için uzay tabanlı silahlar üreten bir oyun olan Rocket Star: Idle Tycoon Game MOD APK oyunundan kesinlikle bahsetmeye değer.

Uzakta veya çevrimdışı olsanız bile ilerlemenizi sürdürmenize yardımcı olmak için bölge merkezinizi yönetin ve ücretsiz boşta para kazanın.

ÇAĞDAŞ EKİPMAN MODELLERİ ÜRETMEK

İlk iş adamı finansal yatırımıyla tanınan oyuncu, uzay gemisi fabrikasında birçok iş üreterek, yapı taşlarını koyan ve eserinizi tasarlayan ana kişi olacaksınız. Siz yepyeni teknolojileri incelerken ve yepyeni gezegenleri keşfetmek için çok sayıda uzay gemisi fırlatırken ekibiniz daha yüksek seviyeli roketler geliştirecek. Orada durmadan, tamamlanan her görevde, ürün satın almak ve yükseltme yapmak için büyük miktarda nakit teslim edeceksiniz. Bu simülasyon çevrimiçi oyunu, insanlar için hedef ve aylaklığı garanti eden otomatik özelliklerle doludur. Uzay gemilerinin yaratılmasını artırın, fırlatma rampalarından tüm güçlendiricileri ateşleyin ve roketlerinizi oyunculara doğru gönderin; önünüzde bir dizi ilginç görev sizi bekliyor.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

GERÇEK ZAMANLI 2D GRAFİKLER

Simülasyon oyunu türü, grafik tasarımına ve resme çok yatırım yapar. Kendi üretim merkezinizde inşa etme, kullanma, üretme ve çeşitli görevleri yerine getirme deneyimini yaşayın. Bu oyunun birçok genç yetişkinin keyif aldığı vurgusu budur. Rocket Star da bu tür bir oyun başlığıdır; oyuncular için canlı ve ilgi çekici bir oyun odası yaratmak için, genel oyun ekranları canlandırıcı teknoloji ve en canlı 2D görsel tasarımlarla harcanır.

Rocket Star: Idle Tycoon Game MOD APK bugün!

Rocket Star: Idle Tycoon Game İndir

Artık indirmeye hazırsınız Rocket Star: Idle Tycoon Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanPixodust Games

Sports City Tycoon

Zoo Restaurant

Sizin için önerilenler

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Dreamdale

Editörün Seçimi

Apple Music

Apowersoft Background Eraser

Kingdom Defense

Pepi Hospital

Art Filter Photo Editor

Evertale

Yorumlar

Cevabı iptal et

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.