1xbet

Shot on Stamp V1.5.8 APK (Premium Kilitsiz) Indir

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Shot On Stamp

1xbet

Shot On Stamp v1.5.8 APK (Premium Kilitsiz) indir

ShotOn Watermark Camera, hayattaki güzel anları kurtarmak için mükemmel bir fotoğraf ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ayrıca diğer görsellerle karıştırılmaması için egemenliğinizi işaretlemek için bir filigran oluşturarak fotoğraflarınızı da koru

1xbet

Shot On Stamp MOD APK, görüntü telif hakkını işaretlemek için bilgi eklemenize yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Bu bilgilerin niteliğine, alanına ve doğruluğuna siz karar vereceksiniz.

ShotOn Watermark Camera ile Shot On Stamp görüntüleri, resimlerine gerekli bilgileri ekleyebilecekleri için serbest çalışanlar için kullanışlıdır. Bir görüntü çekmeden önce, etkileyici bir logo seçerek eklemek istediğiniz bilgilerle ilgili bazı özellikleri ayarlamanız gerekir. Ayrıca, sadece bir fotoğraf çektiğinizde, birkaç saniye sonra, resimleri veri satırları yakından takip edecek.

GÖRÜNTÜ SIRASINDA NOTLARI KOLAYCA BİRLEŞTİRİN

Resimlere bazı damgalar ve logolar eklenmesi resmin içinde olması beklenir, böylece bu konuda çalışmak için Shot On Stamp‘den en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Resmin kenarlarına kısa bir mesaj yerleştirecek ve istediğiniz platformda paylaşım işleminize başlayacaksınız. Bu, fotoğraflarınızın daha önce sağladığınız sistemlere yasa dışı bir şekilde çekilmesi veya uygulanması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

1xbet

HER ÇEKİMDE BAZI FİKİRLER YAPIN

Yapmanız gereken ilk iş, sadece belirli bir fotoğrafı çekmek değil, aynı zamanda Shot On Stamp‘de sizinle ilgili bazı bilgileri ayarlamak. Shot by bilgisinden ve onunla birlikte gelen bilgilerden bile yararlanabilirsiniz, bu sizin başlığınızdır. Bir şut veya şans eseri gibi bazı tanımlayıcı unsurlar var, şutu kullanırken, kullanmakta olabileceğiniz bu cihazlarla ilgili bilgiler ekleyeceksiniz. Ayrıca resme doğru bir zaman öğesi eklemeyi unutmayın.

KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ LOGOLARI BULUN

Damgalarınızı oluşturmak için Shot On Stamp ile çalışırken ilginç bir nokta, farklı logolar arasından kolayca seçim yapabilmenizdir. Bu logolar, kullandığınız ürünlerle ilgili logolar veya farklı tarzlara sahip çok sayıda logolardır. Böylece uygulama, istediğiniz zaman kolayca seçebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bazı çeşitli logolar sunar.

Bu fırsatları ayarlamakta özgürsünüz ve ardından hoşunuza giden bir durum bulana kadar önizleme görülebilir. Özellikle yakından bakmanız gereken ilk faktör, görüntü merkezinin içindeki bilgi alanıdır.

BİLGİNİN YERİNE KOLAY BİR YÖNTEMLE KARAR VERİN

Shot On Stamp‘in ileri seviye bölümünde, insanlar birçok kişinin ek olarak kullandığı gelişmiş bilgileri keşfedecekler. Teşvikler insanlar genellikle resmin altına bilgi ekler.

METİN ÖZELLİKLERİNİ DEĞİŞTİRİN

Kullanıcının sizin için zamanını alacak bir sonraki gelişmiş fonksiyon, metinlerin özellikleri olabilir. Bu nedenle, çektiğiniz görüntü ile birlikte göründüklerinde değişeceklerdir. Başvuru formunda verilen listeden istediğiniz yazı stiline kolayca karar verebilir ve buradan görüntüde görünebilecek ölçeğe karar verebilirsiniz. Ayrıca, görüntünün gölgesine bağlı olarak, bilgileri herkesin okuyabilmesi için renkleri değiştirmek mümkündür.

Bu bilgiler daha nefes kesici hale gelecek ancak yine de telif hakkı özelliğini koruyacaktır.

FARKLI PULLAR OLUŞTURMAK İÇİN BİRLEŞTİRİN

Uygulamanın sunduğu özellikler değiştirilerek detaylar kullanılarak ifade edilebilir, herhangi bir kişi etkileyici pullar üretebilir. Bazı durumlarda, pullar bilgiden daha fazlasıdır, ancak bazen dekoratif bir faktör olarak işlev görür. Bu nedenle, görüntünün merkezinin tüm dokusuna uyan benzersiz bir damga için çeşitli değişiklikleri birleştirebilecekler.

Ateşlenir ateşlenmez, her zamanki gibi fotoğrafçılığınıza devam edeceksiniz ve birkaç saniye sonra resimlerinizi kontrol etme olanağına sahip olacaksınız. Resim artık daha önce kurduğunuz pullara bağlanarak basit kalıyor ve isterseniz ortaya çıkan muhteşem anları tam olarak yakalamak için daha fazla fotoğraf çekmeye devam ediyor.

ÖNCEDEN AYARLANMIŞ FİKİRLERLE FOTOĞRAF ÇEKİN

Cihazınızla bir şeyler yapmaya başladığınızda, uygulamanın shot-on işleviyle ilgili göstermeyi unutmayın.

– Kullanıcıların siz fotoğraf çekmeden önce verilerinizle ilgili bir dizi faktörü ayarlaması gerekecek ve prosedür oldukça basit. – Ayarlama özellikleri sabitlendiğinde, kolayca herhangi bir görüntüyü çekebilir ve bilgilerin görünmesi için birkaç saniye bekleyebilirsiniz.

İnsanlar resimlere bilgi ekleme işlevinden yararlanabilecekler:

– Resminize bilgi eklemek, ziyaretçilerin hakkınızda daha fazla bilgi edinebilmesi ve resmin yasa dışı kullanımından kurtulması için gereklidir. – Bu bilgiler, çekeceğiniz fotoğrafların içindeki doğru yazı tipi, renk ve konumlandırma yardımıyla uzun vadede değiştirilebilir. – Uygulamaya baktığınızda kullanmanız gereken logo sayısı çeşitlidir bu nedenle tercihlerinize bağlı olarak resimli logo kurabilirsiniz.

Shot On Stamp İndir

Artık indirmeye hazırsınız Shot On Stamp ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMaster Apps Lab

Shot On Stamp Photos

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Instasquare Photo Editor

Editörün Seçimi

GTA 5 San Andreas

Grand Survival

Kryss

My Dictionary

Nova Colony

CamCard

Yorumlar

Cevabı iptal et

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.