Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Starbucks’ta Venti İçeceğin Senden, Yiyeceğinin Yarısı PeP’ten!

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

– Koşullara uygun olarak alınan her içecek ürün adedi başına, 1 adet yiyecek ürününe indirim uygulanır. – PeP, Visa ve iştiraklerinin; katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. – Kampanyaya Kargosuz/Online kategorisindeki ürünler dahil değildir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kampanya Detayları

– Kampanya yalnızca PeP Visa Kart ile yapılacak temassız ödemelerde geçerlidir. – PeP Visa Kart ile temassız olarak alınan Venti boy içeceğin yanında seçilecek bir adet yiyecek ürününe %50 indirim uygulanacaktır. – Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Visa ve PeP kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
– Kampanyamız, 24 Eylül Cuma günü başlayacak olup, 11 Ekim Pazartesi gün sonunda bitecektir (11 Ekim Pazartesi saat 23:59’a kadar). – Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. – Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilir, başka hiçbir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. – PeP Visa Kart ile aynı fiş içerisinde bir adet içecek alındığı durumda, fişte birden fazla yiyecek ürünü bulunuyorsa, sadece 1 adet (yüksek fiyatlı olan yiyecek ürününe) %50 indirim uygulanır. – Starbucks Türkiye, kampanya tarihlerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. – Kampanya, İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar, İncirlik mağazalarında geçerli değildir.

Starbucks’ta Venti İçeceğin Senden, Yiyeceğinin Yarısı PeP’ten! – Şişelenmiş ve kasa önü ürün (grab&go) alımlarında kampanya geçerli değildir.

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.