1xbet

Transparent Clock & Weather V6.16.1 APK (Premium Kilitsiz) Indir

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Anasayfa
Hava DurumuUygulama
– Transparent Clock & Weather

1xbet

Transparent Clock & Weather v6.16.1 APK (Premium Kilitsiz) indir

Transparent Clock; Weather MOD APK, insanlara dünyanın çeşitli coğrafi bölgelerindeki hava durumu hakkında yararlı ayrıntılar sağlayan bir yazılımdır. Transparent Clock; Weather MOD APK gerçekten çok iyi bir kullanım uygulamasıdır. Herkes, evini yapm

1xbet

Bu kullanışlılık sayesinde, yaklaşık 1 milyon kişi bu uygulamayı yalnızca Bing Enjoy mağazasında indirdi. Herkes, evini yapmadan önce en kolay şekilde faydalı planlamaya sahip olmak için hava durumu bilgisini bilmeye ihtiyaç duyar. Transparent Clock; Weather MOD APK gerçekten çok iyi bir kullanım uygulamasıdır. Transparent Clock; Weather MOD APK, insanlara dünyanın çeşitli coğrafi bölgelerindeki hava durumu hakkında yararlı ayrıntılar sağlayan bir yazılımdır. Ayrıca, hava durumu bilgilerini almak, sert hava koşulları olan zaman ve yerlerden kaçınmanıza ve muhtemelen en makul rutini ayarlamanıza yardımcı olabilir.

Çünkü akıllı konum iyileştirme ile yazılım, tam olarak hangi bölgede olduğunuzu bilir. Taşınmayı planlamak için çok daha uygun. Buradan, bu bölgenin ısısını, yağmur alternatifini ve hatta gün doğumu ve gün batımını anında güncellemek mümkündür. Coğrafi yer ile ilgili olarak, ekran diğer çeşitli hava koşullarına bakabilir.

Yepyeni İKLİM BİLGİLERİ İLE SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR

Transparent Clock; Weather, genellikle şirket gezilerinde olması ve belirli alanlarını değiştirmesi gereken kişiler için kesinlikle son derece uygun bir yazılımdır.

1xbet

İnsanların yararlanabileceği başka birçok yararlı işaret vardır.

EKOLOJİK ENDEKS MADENCİLİK

Birçok uygulama gibi yalnızca en yaygın hava tahmini değil, Şeffaf zaman saati ve iklim de çevresel göstergelere sahiptir. Tehlikeli derecede olduğunda, yanınızda bir maske taşımanız gerekir. Ek olarak, kendi cildinize zarar vermemek için güneş kremi veya ek bir kat giymeniz konusunda uyarmak için bir UV listesi vardır. Örnek olarak, etrafta dolaşan hava kirliliği miktarı.

Veya kasırga, kasırga, deprem, kar fırtınası gibi şiddetli hava olayları için bildirimler ayarlayın. Net saat ve iklim tamamen desteklenir. Belirli ihtiyaçlara göre, insanlar her 60 dakikada bir iklim bilgilerini yükseltmek için bildirimler ayarlayabilir.

BİLDİRİM AYARLARINI ÖZELLEŞTİRİN

İş için doğru kıyafeti bulmak için her gün sabahın başında hava durumu bilgilerini almak ister misiniz?

ANA ÖZELLİKLER:

Net zaman saati ve hava durumu, meteoroloji istasyonlarından alınan çok kesin iklim bilgileriyle insanları sonuna kadar destekler. Normal afetlere karşı savunmasız yerler için risk uyarısı. İnsanlar tehlikeli yerlerdeyse yararlı tavsiyeler sağlar. Akıllı coğrafi konum belirlemeyi kurun ve böylece uygulama, yenilikçi yeni bir konuma her gittiğinizde istediğiniz zaman sizi uyarsın. Premium varyasyonu sayesinde reklamlarla uğraşmak zorunda kalmadan iklim bilgilerini izleyin.

Transparent Clock & Weather İndir

Artık indirmeye hazırsınız Transparent Clock & Weather ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMACHAPP Software Ltd

Transparent

Sizin için önerilenler

Retouch

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Instasquare Photo Editor

Editörün Seçimi

Super Security

Facetune2

Unciv

Classical Music Radio

YouTube Vanced

Shazam Encore

Yorumlar

Cevabı iptal et

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.