1xbet

Ülkemizde Nadir Yerlerde Bulunan Bu Oyun

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Registros akashicosSnooker canlı izlemek istediğiniz zaman özellikle televizyonlarda bu oyunun yayınını yapan yerler bulunmaktadır. Bu oyunla birlikte sizlerde pek çok özelliği bir arada yaşayabilirsiniz. Snooker, bilardoya göre çok daha zorlu ve keyifli bir oyundur. Heyecan, strateji, zevk almak ve mantık kurgulamak oyunda sıklıkla görülen özelliklerden bir kaçıdır.

1xbet

Yani bilardo masasındaki gibi masaya uzanarak kimi zaman toplara dokunma şansınız yoktur. Sizlerde eğer bilardo oynuyorsanız ve ondan sıkıldıysanız artık Snooker oynama vaktiniz gelmiş demektir. Bilardo gibi 6 tane köşesi olmasının yanında aynı zamanda topları küçük ve delikleri de daha küçüktür. Masa o kadar büyük ki kimi zaman toplara dokunmak için ek bir sopaya daha ihtiyaç duyulmaktadır. Masasının boyutu ise 3,6 x 1,8 m olarak görülmektedir. Çünkü oyunda pek çok özellik sizler için hazırda bekletilmektedir.

Çünkü oyunda genel olarak kurallardan bir tanesi kesinlikle toplara vurulma sırasında bir kural olmasıdır. Snooker bilginizle kazanç sağlamak için FoxBet, SkyBet, 1xBet ve Bets10 bahis sitelerine göz atabilirsiniz. Bu oyunu oynayan kişiler tam bir bağımlı olarak karşımıza çıkıyor. Öncelikle kırmızı topları sonrasında ise diğer renkli topları sırası ile sokmanız gerekmektedir. Pozisyon alma kavramı, strateji kurgulama, rakibe pozisyon vermeme gibi durumlar oyun genelinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

1xbet

Böylelikle kısa zaman içerisinde puanlarınızı yükseltme ve oyunda galip gelme şansınız bulunmaktadır. Bu kuralı kesinlikle es geçmemelisiniz. Dilerseniz buradan ayrıntılı Snooker Kuralları bölümüne bakabilirsiniz. Bilardo da siyah renkli topu en son sokmak gerekirken bu oyunda ise siyah top en yüksek puana sahip olan top olarak dikkat çekmektedir. Snooker kuralları olarak duruma baktığımız zaman karşımıza ilk olarak çıkan durum önce bir tane kırmızı topu deliğe sokmak sonrasında ise istediğiniz renkteki ancak kırmızı olmayan topu deliğe sokmak diyebiliriz.

Ancak gerek kurgusu gerekse strateji oluşturma gibi durumları nedeniyle çok daha yaygın ve kullanışlı olduğunu söylemeden edemeyiz. Snooker ne demek diye ülkemizde son zamanlarda ciddi bir soru sorulmaktadır. Canlı snooker oynamak veya izlemek isterseniz Süperbetin Snooker sitesine göz atabilirsiniz. Ülkemizde nadir yerlerde bulunan bu oyun, büyükşehirlerde ve nadiren ise ilçelerde karşınıza çıkmaktadır. Bu oyunda genel olarak amacın bilardo ile aynı olduğunu söylemeliyiz.

1xbet
Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.