Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

War After V0.9.125 APK (Sınırsız Cephane) Indir

BonusVerenSiteler tarafından tarihinde yayınlandı

Atiq Ahmed के बेटों के पीछे बंगाल पहुंची पुलिस - UP Police - Umesh PalAnasayfa
AksiyonOyun
– War After

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

War After v0.9.125 APK (Sınırsız Cephane) indir

Bir savaşçıya dönüşüyorsunuz ve ulus için önemli kaynakları keşfediyorsunuz, bulma yolunda sizin gibi kaynaklar da bulan başka bir ulusun birlikleriyle karşılaşmanız gerekiyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte elde edilmesi zor olan tüm kaynakları ve

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

MENÜ MODU
Sınırsız Cephane (yeniden yükleme yok)

Sınırsız Para Sınırsız
Cephane
Wallhack
Glow Wallhack
Multicolor Wallhack

Bir savaşçıya dönüşüyorsunuz ve ulus için önemli kaynakları keşfediyorsunuz, bulma yolunda sizin gibi kaynaklar da bulan başka bir ulusun birlikleriyle karşılaşmanız gerekiyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte elde edilmesi zor olan tüm kaynakları ve hazineleri işgal etmek isteyen tüm askerleri yok etmek için keskin nişancı tüfeklerinin ve çevre silahlarının gücünden yararlanın.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Aletlerinizi sonraki seviyelere yükseltmek için çok sayıda kaynak ve hazine toplamak için oyunla ilgili ilk zamanı en üst düzeye çıkarmanız, basitçe yardımcı olmak için kalan ve sağ kontrol düğmelerini esnek bir şekilde kullanmanız gerekir. Siz ve anahtar niyetindeki rakip, sizinle birlikte kaynaklar ve hazineler için katılmak isteyen rakip askerlerin çoğunu aynı anda yok etmeye çalışıyorsunuz.

BİLİNÇLİ OYUN

Yalnızca azaltılmış ateş gücüne sahip silahlara sahip olduğunuz için ilk ekrana girmek ihtiyaçlarınız için aşırı derecede zorlayıcı değil. Her seviyede düşmanın insan gücünü hızla yok edin, çevrimiçi oyun derecesini her değiştirdiğinizde kesinlikle başka bir bonus alacaksınız.

Aradığınız kaynaklarla birlikte topladığınız tüm ekstra miktarla, tüm silahları güncellemek için nakde çevirin.

SİLAHI EN BÜYÜK GÜÇLE GÜNCELLE

Sınırsız yıkıcı güce sahip devasa ateşli silahlardan oluşan bir cephaneliği keşfedin. Tüm düşman askerlerini tek atışta yok etmek için gerekli güçlü ateşli silahlara sahip olmak, ayrıca silahları geliştirmek, oyunun genel seviyesi daha zor seviyelere yükselirse, rakibin göz korkutucu gücüne karşı daha basit bir şekilde yüzleşmenize yardımcı olur.

Bu silah seslerinin silahlarla ilişkili ses efektleri, dövüş karakterinizi daha da geliştirecek ve bu büyük ölçekli savaşta tüm enerjinizi kullanacaktır. Değerli kaynakları kazanmak için silahlı bir savaşçıya dönüşmenin heyecanını keşfedin.

AŞIRI 3D GRAFİKLER VE MÜKEMMEL HOPARLÖRLER

Oyunun görselleri, bir savaşçı için kirli, tehlikeli bir arka plan tasarımıyla sizi bir ordu savaşının gerçek dünyasına götürecek.

– Oyuncunun savaş performansı sayesinde her türden silahı satın alarak tüm harika araç cephaneliğini keşfedin.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

– Bir savaşçıya dönüşün ve yoğun ordu savaşına dalın. – Savaşçı ruhu getiren ses kliplerinin yanı sıra muhteşem çizimleri görün. – Çok kolaydan zora kadar seviyelerle karşılaştı.

War After İndir

Artık indirmeye hazırsınız War After ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGDCompany

War After

Modern Warplanes

WORLD Of SUBMARINES

Pacific Warships

FightNight Battle Royale

Steel Rage

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

Harvest Town

Dreamdale

Editörün Seçimi

Logo Maker

Live Soccer TV: Futbol TV

Pocket Mine 3

Prey Day

Mini World: CREATA

Epic

Yorumlar

Cevabı iptal et

Kategoriler:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.